Start-Up SEO & Girişim SEOSEOStart-Up SEO & Girişim SEO

Start-Up SEO & Girişim SEO

Startup SEO & Girişim SEO

Start-Up SEO, Son zamanlarda özellikle Teknokentlerin yaygınlaşmasıyla, başta bilişim ve teknoloji olmak üzere, ülkemizin birçok yerinde hızla yayılan start-up ve girişimler için, Türkiye ‘de ilk kez İstanbul SEO hizmet kapsamında sunulan hizmettir.

Start-Up & Girişim SEO hizmetiyle işini dış dünyaya pazarlama konusundaki faaliyetleri sizin adınıza biz yerine getirebiliriz.

Start-up şirketlerde, kuluçka döneminden gelişim ve faaliyet aşamalarına kadar marka bilinirliği başta olmak üzere, tanıtımı ve hedef kitleye erişimi için düşünülen bu hizmet türünde, tek pakette 3 aylık bir çalışma sunulmaktadır.

Start-Up SEO
  • Çalışma süresince, özellikle start-up ve girişimin web sitesi ve varsa mobil uygulaması üzerinde hedef kitleye erişimi hızlandıracak aşamalı çalışmalar yapılacaktır.
  • Özgün ve kaliteli içeriklerle, web sitesini arama motorlarında ön plana çıkartma.
  • Hedef kitleye hitap eden, girişim ve start-up’ın faydasının satışına yönelik içerik çalışması.
  • Blog sayfasında, ihtiyaca yönelik çözüm önerilerinin yer aldığı 3 farklı başlıkta, görsel takvileli içerik.
  • Web sitesi veya uygulamasının, Google Analytic ve Google Webmastertools üzerinden takibi.
  • Google My Business ( Benim İşletmem ) sayfasının açılması ve optimizasyonu.
  • 2 haftada 1 içerik post paylaşımı ( Linkedin, Twitter ve İnstagram.)
  • Start-up & Girişim hakkında, aylık periyodlarda Google News kayıtlı haber sitelerinde Advertorial paylaşımlar.
  • Web sitesinin trafiğini arttırmaya yönelik, anahtar kelimle çıkışlarıyla yapılacak Web2.0, Wiki,Profil Backlink tarzında Diagramatic SEO çalışması.
Girişim SEO

Tüm çalışmalar, aylık bazda sizlere raporlanacak olup, 3. Ayın sonrasında ihtiyaca göre tekrar aynı tarzda ve ilaveten Re-Marketing stratejisi geliştirilerek ( Google Adwords, Meta Ads & İnstagram Reklamları, E-Bülten Gönderimleri ) çalışmalara devam edilebilir.

Çalışma öncesinde, sizden gerekli tüm bilgilerin tarafımıza iletilmesiyle kısa süre içerisinde yapılacakların listesi iletilecektir.

Fiyatlandırma

Tüm çalışma 3 ayı kapsayacak şekilde planlanacak, tümü için tek ödeme tutarı uygulanacaktır. Herhangi bir ekstra ödeme talebi uygulanmayacaktır. Yukarıda belirtilen işlemlerin dışında, herhangi özel bir işlem istenmesi durumunda öncesinde fiyat bilgisi tarafa iletilir.

3 aylık Star-Up & Girişim SEO çalışma bedeli 30.000 TL+ KDV’dir.

https://www.istanbulseo.com

SEO sektöründe 7 yıllık deneyime sahibim. Sektörü hata yaparak deneyimledim. Şimdi deneyimlerimi faydalanmak isteyen iş insanlarına aktarmak istiyorum.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul SEO Logo White

Meslekler için SEO

Copyright: © 2024 İstanbul SEO Ajansı